Jak wygląda muzyka ?

Konkurs dodał(a) olga Szpak

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Regulamin konkursu plastycznego pt.

„Jak wygląda muzyka?” –
ramach programu „Nie boję się muzyki” – V edycja

I. Postanowienia ogólne

1. Konkurs organizowany jest przez Fundację Fabryka Sztuki z siedzibą przy ul. Św. Marcin 80/82 lok. 312 w Poznaniu, nazywaną dalej Organizatorem, w ramach ogólnopolskiego
projektu „Nie boję się muzyki – V edycja”.

2. Komunikaty oraz informacje dotyczące konkursu publikowane będą na stronie internetowej Organizatora: www.niebojesiemuzyki.pl

3. Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres e-mail: konkurs@niebojesiemuzyki.pl

4. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

5. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w trakcie trwania konkursu. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej:
www.niebojesiemuzyki.pl

II. Uczestnicy konkursu

1. Konkurs ma charakter indywidualny.

2. Konkurs skierowany jest do uczniów przedszkoli oraz klas 1-3 szkół podstawowych z terenu całego kraju, nazywanych dalej „Uczestnikami”.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do niedopuszczenia lub wykluczenia uczestnika z
konkursu w przypadku:
a) złamania postanowień Regulaminu,
b) kradzieży własności intelektualnej (plagiat),
c) zachowań nieetycznych i sprzecznych z prawem,
d) nadesłania materiału obrażającego uczucia religijne, nawołującego do zachowań agresywnych.

4. Dany Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

Fundacja Fabryka Sztuki www.fabryka-sztuki.com.pl
ul. Św. Marcin 80/82 lok. 312 www.niebojesiemuzyki.pl
tel./fax: +48 61 870 30 09 konkurs@niebojesiemuzyki.pl

,
III. Zadanie konkursowe

1. Zadaniem Uczestnika konkursu jest stworzenie pracy plastycznej stanowiącej odpowiedź na pytanie „Jak wygląda muzyka?”.

2. Przez „pracę plastyczną” rozumie się pracę wykonaną przez Uczestnika na kartce papieru formatu minimum A4, maksimum A3, przy użyciu jednej lub kilku spośród następujących technik: kredki, pastele, flamastry, farby plakatowe, farby akwarelowe, wydzieranka, wyklejanka, kolaż. Do wyklejanki, wydzieranki oraz kolażu można użyć dowolnych materiałów.

3. Pracę plastyczną należy na odwrocie opatrzyć następującymi informacjami:

• Imię i nazwisko Uczestnika,
  • Wiek, klasa,
  • Nazwa szkoły oraz jej adres,
  • Imię i nazwisko Opiekuna (osoba pełnoletnia),
  • Kontakt do Opiekuna: telefon oraz e-mail.

4. Prace nadesłane na Konkurs muszą być pracami własnymi Uczestnika, dotychczas
niepublikowanymi.

IV. Czas trwania konkursu oraz warunki nadsyłania prac

1. Konkurs rozpoczyna się 12 marca 2017 roku, a termin nadsyłania prac upływa w nieprzekraczalnym terminie 14 czerwca 2017 roku.

2. Prace należy przesyłać pocztą tradycyjną, na adres:

Fundacja Fabryka Sztuki

ul. Św. Marcin 80/82 lok. 312

z dopiskiem „konkurs plastyczny”

3. Za termin dostarczenia uznaje się datę wpływu przesyłki (pocztą tradycyjną) do siedziby Fundacji Fabryka Sztuki. Prace wysłane „za pobraniem” nie podlegają przyjęciu.

5. Materiał konkursowy przesłany po wyznaczonym terminie nie będzie brany pod uwagę jako zgłoszenie do konkursu, a tym samym nie zostanie poddany ocenie.

6. Prace zgłoszone do Konkursu nie będą zwracane autorom.

V. Publikacja, ocena prac i nagrody

1. Wszystkie nadesłane prace zostaną zamieszczone w internetowej galerii na stronie www.niebojesiemuzyki.pl

2. Wszystkie nadesłane prace podlegają ocenie jury. Jury wybierze 30 najlepszych prac, przyznając ich autorom nagrody oraz wyróżnienia. Nagrody przewiduje się dla laureatów
miejsc I – III w dwóch kategoriach (przedszkola i szkoły podstawowe). Wszystkie 30 prac trafi na specjalną wystawę pokonkursową. Skład jury zostanie ogłoszony w maju w formie
komunikatu na stronie internetowej www.niebojesiemuzyki.pl Ocena prac dokonywana przez jury nastąpi do dnia 20 czerwca 2017. Decyzja jury ma charakter ostateczny.

3. Po zakończeniu obrad jury i wyłonieniu 30 najlepszych prac, pojawi się możliwość głosowania na pozostałe prace konkursowe. Praca, która zdobędzie największą liczbę głosów
otrzyma nagrodę publiczności i trafi na wystawę.

4. Głosowanie odbędzie się na stronie www.niebojesiemuzyki.pl (http://www.niebojesiemuzyki.pl) w dniach 21 czerwca-25 czerwca 2017r. Głosowanie odbywa się poprzez dodanie przez użytkownika znacznika „LUBIĘ” przy wybranej pracy. Głosować można na dowolną ilość prac, przy czym na każdą pracę – można oddać tylko jeden głos.

5. Nagrody w konkursie będzie można odebrać osobiście w siedzibie Organizatora lub otrzymać drogą pocztową.

VI. Postanowienia końcowe
1. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym, nieograniczonym terytorialnie udzieleniem Organizatorowi praw autorskich na wykorzystanie nadesłanych prac w celach
promocyjnych projektu „Nie boję się muzyki”, jak również we wszystkich czynnościach związanych z jego realizacją.

2. Biorąc udział w konkursie Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora jego danych osobowych.

3. Dane osobowe Uczestników konkursu będą wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z projektem, przy zachowaniu zasad określonych w ustawie o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Termin: 2017-06-14
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski