"Bukiet Pani Jesieni" - II edycja

Przedszkole nr 23 „Stokrotka” w Koszalinie
zaprasza do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego pt.
„Bukiet Pani Jesieni”
Celem konkursu jest rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych)
Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6 letnich.
2. Pracę należy wykonać w formacie A4 dowolną techniką plastyczną.
3. Z jednej placówki przedszkolnej mogą wpłynąć maksymalnie 4 prace. Każda praca powinna być opatrzona metryczką umieszczoną z przodu pracy (druk komputerowy): imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki z telefonem oraz imię i nazwisko opiekuna.
4. Prace należy przesłać do dnia 20 X 2013r. na adres:
Przedszkole nr 23 „Stokrotka"
ul. Limanowskiego 33
75-363 Koszalin
z dopiskiem: "Konkurs plastyczny"
5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10.XI.2012r. Wyniki konkursu będą ogłoszone na naszej stronie internetowej www.przedzszkole23.drg.pl
6. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatorki.
7. Laureaci otrzymają dyplomy i upominki przesłane pocztą.
8. Nauczycieli chcących otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie prosimy o przesłanie zaadresowanej koperty zwrotnej z naklejonym znaczkiem pocztowym.
9. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów.
Organizatorki:
Agnieszka Grąbczewska
Arnika Markul- Amrogowicz
Dodatkowe informacje
- Termin
- 2013-10-20
- Zasięg
- Konkurs ogólnopolski
- Uczestnicy
- Dzieci
Organizator
Przedszkole nr 23 im. "Stokrotka"
Limanowskiego 33
75-363 Koszalin
510270321