Ja już wiem, jak bezpiecznie bawić się!

Konkurs dodał(a) Łukasza Huchla

Ja już wiem, jak bezpiecznie bawić się! – WYNIKI KONKURSU

Konkurs plastyczny dla krakowskich przedszkolaków „Ja już wiem, jak bezpiecznie bawić się!”, zorganizowany przez miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, Komendę Miejską Policji w Krakowie, Urząd Miasta Krakowa – Wydział Edukacji oraz Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego rozstrzygnięty!

Na konkurs wpłynęło 358 ciekawych i barwnych prac z różnych zakątków Krakowa, z których jury obradujące
22 listopada 2012 r. wybrało 14 zwycięskich (podzielonych na 1, 2 i 3 miejsce) oraz 2 dodatkowe wyróżnienia.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 14 grudnia 2012 r. w kinie Cinema City IMAX przy
Al. Pokoju 44
. Zobacz zdjęcia z finału!

Laureaci otrzymali wspaniałe zestawy nagród, w skład których weszły materiały edukacyjne Komedy Miejskiej Policji w Krakowie, artykuły plastyczne Alpino, książki ufundowane przez Oficynę Wydawniczą Impuls, Wydawnictwa Sztuka i Wiedza oraz Święty Wojciech.

Uroczystości wręczenia nagród towarzyszył pokaz seansu filmowego pt. „Pod Taflą Oceanu 3D”, którego sponsorem były kina Cinema City i IMAX.

Istnieje możliwość zamówienia zaświadczenia o udziale placówki w konkursie – w tej sprawie prosimy o kontakt: Eliza Głowiak, e-mail: e.glowiak@blizejprzedszkola.pl, tel. 12 631 04 10 wew. 101.

Galeria zwycięskich prac laureatów konkursu

Daria Wąsil, Przedszkole nr 7 Sióstr Serafitek

Emilia Łukasiewicz, Samorządowe Przedszkole nr 13

Weronika Wasita, Samorządowe Przedszkole nr 108