Wiosenna Kartka Wielkanocna

Konkurs dodał(a) Agnieszka Baron

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Ogólnopolski konkurs „Wiosenna Kartka Wielkanocna”
organizowany przez Przedszkole „Pod Wesołą Chmurką”
w Tarnowie Podgórnym

Przedszkole „Pod Wesołą Chmurką” zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat do wzięcia udziału w konkursie pt. „Wiosenna Kartka Wielkanocna.”

W związku z nadchodzącymi świętami  oraz nadejściem wyczekiwanej pory roku – wiosny zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w naszym konkursie. Tematem konkursu jest wykonanie kartki wielkanocnej z wiosennym motywem.

Format kartki: maksymalnie A4

Technika wykonania kartki dowolna:
rysunek, malarstwo, wyklejanka, wydzieranka, wyszywanka, można też połączyć wszystkie techniki, tworząc świąteczny kolaż.

Warunki konkursu:

• Kartki powinny zawierać z tyłu metryczkę: imię i nazwisko, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
  • Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.

Komisja powołana przez organizatorów konkursu wyłoni zdobywców 3 pierwszych miejsc w kategorii wiekowej: grupy młodsze 3,4-latki; grupy starsze 5,6-latki.

1. Kartki oceniane będą pod względem  samodzielności, pomysłowości w interpretacji tematu.
  2. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy.
  3. Lista nagrodzonych oraz wszystkich uczestniczących w konkursie zostanie opublikowana na: na stronie internetowej przedszkola http://www.chmurka.edu.pl/
  4. Termin składania prac upływa z dniem 1 kwietnia 2011 r., (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).
  5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 kwietnia 2011 r.
  6. Prace należy wysłać na adres organizatora:

Przedszkole Pod Wesołą Chmurką,
ul. 27 Grudnia 10,
62-080 Tarnowo Podgórne;
z dopiskiem „Konkurs plastyczny”.

Do nadsyłanych zgłoszeń prosimy o dołączenie klauzuli: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych dla celów niniejszego konkursu, zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO DOBREGO

Koordynatorki konkursu:

• Agnieszka Baron 605-916-808
  • Joanna Wiznerowicz
  • Joanna Bystroń

Termin: 2011-04-01
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Przedszkole "Pod Wesołą Chmurką"
27 Grudnia 10
62-080 Tarnowo Podgórne