więcej informacji: Emilia Rak, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Jak wziąć udział
w projekcie?

Zobacz jak wziąć udział w koncercie

To proste

• Wybierz cel charytatywny, który chcesz wesprzeć (zainspiruj się pomysłami Inspiracje).
  • Skorzystaj z publikacji BLIŻEJ PRZEDSZKOLA (piosenki / inscenizacje / teatrzyki / pomysły na zabawy…).

Pomocą będą dla Ciebie również:

Piosenki na każdą porę
    roku
    Płyta CD „Bliżejprzedszkolna
    pięciolinia”
  • Przygotuj zajęcia / przedstawienie / koncert / wspólną aktywność z dziećmi z Twojego przedszkola/żłobka.
  • Zorganizuj swój własny „Koncertowy DOBRY gest”!
  • Stwórz relację z koncertu.
  • Podziel się nią na Bliżejprzedszkolnej grupie (BLIŻEJ Nauczyciela Przedszkola – Przedszkolaka – Ciebie).
  • Wpisz się do naszego licznika i wspólnie pokażmy skalę naszej pomocy.
  • Ciesz się otrzymanym certyfikatem!