Kiosk

Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

(15. sekundowa wersja demo utworu, aby pobrać pełną wersję kliknij pobierz)

piosenkautwór instrumentalny

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z tego numeru

Luty 2018

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Piosenka znajduje się na płycie CD Sing & Play Every Day
"Sing & Play Every Day " to zbiór 20 piosenek w języku angielskim.

Publikacja Sing & Play Every Day składa się z książki i płyty CD zawierającej 20 piosenek w języku angielskim przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Treści zawarte w piosenkach poruszają tematy bliskie dzieciom takie, jak:

rodzina
zabawki,
części ciała,
zjawiska związane z porami roku.

Dzięki tak dobranej tematyce przedszkolaki w przystępny sposób poznają język obcy oraz uczą się słów i całych wyrażeń angielskich, będących odpowiednikami słownictwa języka ojczystego małego dziecka.

W książce, obok zapisów nutowych i tekstów piosenek, znajdują się propozycje zabaw wspomagających naukę języka angielskiego. Zabawy oparte na piosenkach pozwalają wykorzystać dany utwór na kilka sposobów; niektóre z zabaw nawiązują tematycznie do piosenek, ale nie wymuszają korzystania z nich.

Publikacja może być z powodzeniem wykorzystywana zarówno w młodszych, jak i w starszych grupach przedszkolnych. Część piosenek opiera się na prostych tekstach, których opanowanie jest łatwe, nawet dla dzieci rozpoczynających dopiero przygodę z językiem angielskim. Pozostałe piosenki są bardziej rozbudowane i stanowią atrakcyjną pomoc w doskonaleniu umiejętności językowych starszych przedszkolaków.

Spis piosenek:

I Will Travel
Summer Walk

Odsłuchaj

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania