Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Relacja z projektu Piekna NaszaPolska Cała Kraina Przedszkolaka Przemyśl


Film dodał(a) Anna Nazimek
rok temu, wyświetleń 266


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Projekt Piękna Nasza polska Cała skradł serca naszym przedszkolakom od pierwszego zadania. Śpiewanie hymnu nauka wierszyków piosenek o tematyce patriotycznej bardzo przypadły do gustu naszym przedszkolakom. Do dnia dzisiejszego dzieci proszą ciociu możemy zaśpiewać „Jeszcze Polska nie zginęła”. Przeprowadzone konkurs plastyczny ujawnił wiele talentów u przedszkolaków jak i u rodziców. Dzień mody patriotycznej był najbardziej wyczekiwanym dniem w naszym przedszkolu które zamieniło się w białoczerwone przedszkole. Uczyliśmy się popularnego krakowiaka oraz innych zabaw ludowych. To był bardzo owocny czas dla naszych dzieci. Dziś już każdy przedszkolak wie że piękna jest nasza Polska cała. Dziękujemy za wszystkie zadania i cieszymy się, że mogliśmy je zrealizować.

Piękna Nasza Polska cała

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała” jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100. rocznicę odzyskania niepodległości.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna NazimekWyślij wiadomość
do Anna Nazimek

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Nazimek