Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM


Film dodał(a) Marzena Kłosińska
rok temu, wyświetleń 233


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Realizację projektu rozpoczęliśmy w październiku. W część zadań zaangażowaliśmy całą społeczność szkolną, część wykonywali uczniowie uczęszczający na świetlicę szkolną. W ramach projektu i zbliżających się obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości podjęliśmy w naszej szkole szereg patriotycznych działań. Jednym z nich było zorganizowanie kącika patriotycznego „Piękna nasza Polska cała”, ogłoszenie konkursu plastycznego „ 100 lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę”, oraz przygotowanie uroczystej akademii upamiętniającej Odzyskanie Niepodległości, która odbyła się 9 listopada 2018 roku w Kościele Parafialnym dla całej społeczności naszej miejscowości. Uroczystości rozpoczęły się wspólną modlitwą podczas mszy św. za Ojczyznę, której przewodniczył ksiądz proboszcz naszej parafii. Następnie odbyło się złożeniu kwiatów pod pomnikiem Żołnierza Kresowego.  Cała społeczność szkolna wzięła udział w ogólnopolskiej akcji MEN „Rekord dla Niepodległej”. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu uczniowie przedstawili montaż słowno -muzyczny. Odbyło się również czytanie wierszy patriotycznych. Jesteśmy zaszczycone i szczęśliwe, że mogliśmy wziąć udział w tak wspaniałym przedsięwzięciu.  Udział w projekcie na długo zostanie w naszych sercach. 

Piękna Nasza Polska cała

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała” jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100. rocznicę odzyskania niepodległości.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Marzena KłosińskaWyślij wiadomość
do Marzena Kłosińska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Marzena Kłosińska