Kiosk BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Dostęp online do aktualnych i archiwalnych wydań miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA za pomocą komputera, tabletu lub telefonu o każdej porze dnia i nocy. BLIŻEJ PRZEDSZKOLA zawsze blisko Ciebie!

kiosk cennik

Czym jest "Kiosk"?

zobacz wszystkie filmy

Zalety dostępu online do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA:

oszczędzasz papier, a to oznacza,
że ratujesz drzewa przed wycinką

oszczędzasz energię potrzebną
do wydrukowania egzemplarza dla Ciebie

finalnie dbasz wspólnie
z nami o naszą planetę ZIEMIĘ

Dodatkowo zyskujesz:

1. oszczędność miejsca, bo nie musisz już archiwizować drukowanych egzemplarzy;
  2. swobodny dostęp do treści w każdym miejscu i czasie na Twoim telefonie, tablecie czy komputerze;
  3. zyskujesz przydatne funkcjonalności: wyszukiwarka słów kluczowych; możliwość zaznaczenia tekstu i jego skopiowania.
KIOSK zawiera obecnie ponad 6 numerów - i stale się powiększa!

Abonament

• Wykup abonament na dowolny okres (1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy – Ty decydujesz).
  • Po opłaceniu dostęp do kiosku odblokuje się automatycznie, a Ty możesz w pełni korzystać z możliwości naszej usługi.

Wybierz najlepszy dla siebie abonament!

Cennik dla prenumeratorów miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA:

Jesteś prenumeratorem BLIŻEJ PRZEDSZKOLA?

Uzupełnij swoją prenumeratę o dostęp do kiosku za jedyne 18.00 zł/miesięcznie!

Wybierz dodatkową usługę w swoim PANELU KLIENTA w zakładce „moja prenumerata”
i płać wygodnie jednym przelewem lub skontaktuj się z Miłymi Paniami z Prenumeraty, aby uzyskać dostęp do kiosku:
prenumerata@blizejprzedszkola.pl 12 631 04 10 wew. 102

wszystkie numery

1 miesiąc

zamów do prenumeraty

Cennik dla osób nieposiadających prenumeraty:

Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Bliżej przedszkola, to abonament możesz także wykupić w naszym sklepie

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!