więcej informacji: Anna Kołodziej, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)
Projekt zakończony. Poznaj projekty na rok 2023/2024 zobacz

Certyfikat

Aby wziąć udział w projekcie, nie trzeba wypełniać zgłoszenia udziału. Licznik należy uzupełnić po zrealizowaniu projektu.

Dookoła polski

wszystkich uczestników projektu
uzupełnij licznik uczestnicy projektu

Specjalny certyfikat

uzupełnij licznik uczestnicy projektu

Pobierz certyfikat

Jak pobrać certyfikat? Instrukcja dla uczestników projektu

1. Podejmij działania, które pomogą Ci zrealizować zamierzone cele. Przeprowadź zabawy i aktywności związane z wybranym województwem (możesz inspirować się naszymi propozycjami), a następnie wspólnie z dziećmi umieść grafikę tego województwa w odpowiednim miejscu na mapie.
  2. Jeśli Twoje przedszkole znajduje się w województwie wskazanym przez nas w danym miesiącu, opublikuj relację z realizacji zadania projektowego na naszej grupie facebookowej: Bliżej Nauczyciela Przedszkola – Przedszkolaka – Ciebie. W treści swojego posta napisz hashtag #DookołaPolski. Aby pobrać certyfikat, będziesz potrzebować linku do swojej relacji.

Jeśli nie masz konta na Facebooku, relację możesz umieścić na naszej stronie www.blizejprzedszkola.pl w zakładce SPOŁECZNOŚĆ.

Zaloguj się na swoje konto na naszej stronie. Jeśli nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj: www.blizejprzedszkola.pl/nowe_konto (założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne).
  3. Uzupełnij licznik. Podaj nazwę placówki, liczbę uczestników projektu oraz wklej link do Twojej relacji umieszczonej na naszej grupie/stronie.
I gotowe! Po uzupełnieniu licznika, uzyskasz dostęp do certyfikatu (w wersji elektronicznej, do pobrania i wydrukowania).

Nie musisz posiadać miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, aby wziąć udział w projekcie – tematy oraz elementy mapy (województwa) będziemy publikować również w zakładce materiały pomocnicze. . Mapę można ułożyć z wydrukowanych i wyciętych województw także bez podstawy z plakatu.