Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli. Do wygrania ponad 100 nagród!

Konkurs dodał(a) Kinga Szczerba

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla przedszkoli organizowanym
w związku z coroczną akcją Sprzątania Świata, której w tym roku towarzyszy hasło
„Chrońmy bioróżnorodność – segregujmy odpady”.

DO WYGRANIA PONAD 100 NAGRÓD
DLA PRZEDSZKOLI I DZIECI GŁOSUJĄCYCH NA PRACE KONKURSOWE!

Zobacz nagrody!

Konkurs wystartuje już 17 września!

Szczegółowe informacje na stronie www.buliba.pl/konkurs

Zasady:

W konkursie mogą brać udział przedszkola z całej Polski.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie prac plastycznych  w formacie A4 związanych tematycznie z hasłem tegorocznej akcji Sprzątania Świata „Chrońmy bioróżnorodność – segregujmy odpady”. Aby umożliwić skanowanie, prosimy o przygotowanie prac płaskich.

Prace powinny w prosty sposób propagować idee segregowania śmieci  lub dbania
o bioróżnorodność naszego środowiska, a więc troski o zachowanie odpowiednich warunków do życia różnych gatunków zwierząt i roślin. Od mrówki po słonia, od trawy po dąb!

Każde przedszkole może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace.

Prace konkursowe zostaną opublikowane w serwisie internetowym dla dzieci Buliba.pl i będą oceniane przez użytkowników serwisu.

Przedszkola oraz uczestnicy głosowania na prace konkursowe mają szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody!

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stornie internetowej www.buliba.pl/konkurs, a laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Harmonogram konkursu:

11.09.2010 r.   - rozpoczęcie rejestracji uczestników konkursu

17.09.2010 r.   - rozpoczęcie konkursu oraz początek przyjmowania prac konkursowych

11.10.2010 r.   - zakończenie przyjmowania prac konkursowych

15.10.2010 r.   - opublikowanie zgłoszonych prac na stronach konkursowych Buliba.pl

oraz rozpoczęcie głosowania użytkowników na zgłoszone prace

25.10.2010 r.   - zakończenie głosowania użytkowników na zgłoszone prace

29.10.2010 r.   - rozstrzygnięcie konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny od dnia 11 września na stronie www.buliba.pl/konkurs.

Prace konkursowe od dnia 17 września 2010 r. można przesyłać e-mailem na adres konkurs@buliba.pl wpisując w temacie "Konkurs" lub pocztą na adres:

Buliba S.C.
ul. Schillera 33
33-100 Tarnów
z dopiskiem Wielki Konkurs Ekologiczny.

Więcej informacji już wkrótce!

Sponsorzy konkursu:

Termin: 2010-10-11