Polecamy WYNIKI KONKURSU

WYNIKI KONKURSU

ponad 7 lat temu

WYNIKI KONKURSU „BLIŻEJ PRZEDSZKOLA: Z myślą o nauczycielach i dla nauczycieli” – druga edycja

Po raz kolejny zaprosiliśmy osoby przedłużające prenumeratę miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA do udziału w konkursie.
Osoby, które otrzymały od nas propozycję przedłużenia prenumeraty na kolejny okres, mogły wziąć udział w konkursie, który polegał na opracowaniu tematów zajęć dziennych do zaproponowanych przez nas kręgów tematycznych dla dzieci młodszych i/lub dzieci starszych. Tematy zajęć dziennych opracowane przez uczestników konkursu będą dla nas pomocne przy tworzeniu scenariuszy zajęć dziennych, które będziemy publikować na łamach miesięcznika.

Na KONKURS zgłoszono jedno opracowanie, w związku z czym jury w składzie: Monika Majewska (przewodnicząca), Anna Kołodziej podczas posiedzenia w dniu 14 września 2017 r. jednogłośnie podjęło decyzję o przyznaniu głównej nagrody:

Chusta animacyjna oraz zestaw książek firmy Akson o wartości 609 zł + CERTYFIKAT

otrzymuje Pani Katarzyna Raczyńska

Pani Katarzynie serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy za pomysły i inspiracje, które będą pomocne przy tworzeniu scenariuszy zajęć publikowanych na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.