Polecamy Nagrody 30 września

Nagrody 30 września

ponad 9 lat temu

Oto lista zwycięzców, którzy otrzymują nagrodę, dzięki przedłużeniu prenumeraty miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA! Zwycięzcy – co 10 prenumerator – zostali wybrani spośród osób przedłużających prenumeratę miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, które otrzymały od nas ulotkę zapraszającą do przedłużenia prenumeraty i informującą o możliwości zdobycia nagród.

- zestaw artykułów plastycznych firmy Alpino o wartości 700 zł
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W GOŚCICINIE

- zestaw artykułów plastycznych firmy Alpino o wartości 250 zł
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 3 W WIELICZCE
PRZEDSZKOLE PROMYK - MUROWANA GOŚLINA

- kwartalna PRENUMERATA PLUS miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA o wartości 150 zł
HANNA KNIEJEWSKA
DOROTA JANKOWIAK
ANNA PIOTROWSKA-WÓJT

- książka Wydawnictwa Bajka lub Wydawnictwa Skrzat
Zwycięzcy (30 osób) zostali poinformowani o wygranej mailowo w dniu 2 października.

Serdecznie gratulujemy!

Już wkrótce zaprosimy kolejne osoby do przedłużenia prenumeraty i zdobycia nagród!