Klub Rodziców w Akademii Krasnoludków

Wydarzenie dodał(a) Beata Wilga
ponad 15 lat temu, wyświetleń 1932

Witajcie !!:)

,,Klub Rodziców" istnieje w tradycji elbląskiej,,Akademii Krasnoludków" już wiele lat .Prowadzimy w naszym przedszkolu popołudniowe familijne spotkania w każdej grupie wiekowej. I oto przedstawiamy wam  propozycję  na najbliższe dni przed  Halloween.

Dzięki zaangażowaniu Rodziców i niezwykle zadowolonych 5-latków, w miłej atmosferze powstają piękne dekoracje i sympatyczne niespodzianki dla naszych przedszkolaków.

Współpraca "Przedszkole-Dzieci-Rodzice" integruje wszystkich, którym zależy na klimacie tej grupy, pozwala na wzajemne poznanie potrzeb i oczekiwań, indywidualne rozmowy  oraz radosne kreowanie przedszkolnej rzeczywistości. A w efekcie zabawy plastycznej ,,klubowiczów" wesoło mrugają do nas wydrążone dynie, czarownice na miotłach, brokatowe pajączki na olbrzymiej pajęczynie,ozdobne doniczki i maski z papierowych tacek.

Hej !!Ha!!,, Klub Rodziców" jest na ...102:)

od Beata Wilga

do Beata Wilga