Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Wszystkie kolory świata" - wystawa laleczek UNICEF


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1456


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W pierwszym tygodniu lutego w hollu przedszkola mogliśmy podziwiać wystawę szmacianych laleczek, które zostały uszyte przez dzieci uczęszczające do naszej placówki w ramach projektu UNICEF „Wszystkie kolory świata”. Udało nam się zgromadzić 29 wyjątkowych lalek. Każda z nich ma swoją tożsamość - akt urodzenia, w którym umieszczone zostały najważniejsze dane, takie jak: imię, nazwisko, wiek, kraj pochodzenia, dane twórcy, a także krótki opis.. Laleczki symbolizują pomoc przedszkolaków dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Dlatego też są wyjątkowe. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję charytatywną za poświęcony czas.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się