Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

BAL LALEK


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1082


Wpis został sprawdzony przez moderatora

1 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal lalek, który był związany z akcją realizowaną w ramach światowego projektu UNICEF „Wszystkie kolory świata”. Dzieci podczas imprezy miały okazję zaprezentować szmaciane laleczki z różnych stron świata, które wykonały wspólnie ze swoimi rodzinami. W ramach podziękowania za dobre serduszka przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Kolejnym elementem balu były zabawy muzyczno-ruchowe, które wprawiły dzieci w fantastyczny nastrój. Nie zabrakło również tańców dowolnych przy ulubionych utworach naszych pociech, a także pamiątkowej sesji zdjęciowej. Uśmiech na twarzach dzieci świadczył o tym, iż bal lalek zostanie w ich pamięci na długi czas.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka