Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Wszystkie kolory świata" - licytacja szmacianych laleczek


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1240


Wpis został sprawdzony przez moderatora

6 lutego w naszym przedszkolu odbyła się wielka licytacja szmacianych lalek, która była podsumowaniem akcji realizowanej w ramach światowego projektu UNICEF „Wszystkie kolory świata”. Podczas imprezy przedszkolaki z grup I, II oraz III przedstawiły część artystyczną,w czasie której prezentowały swoje umiejętności zarówno wokalne, jak i  taneczne. Kolejnym, a zarazem zasadniczym punktem spotkania była licytacja 29 laleczek, które zostały uszyte przez dzieci uczęszczające do naszej placówki oraz ich rodziny. Licytację poprowadził Tata Igora z gr. I, któremu serdecznie dziękujemy. Wszystkie laleczki zostały zlicytowane na łączną kwotę  1640 zł. Cena minimalna lalki wynosiła 10 zł – jest to koszt szczepionki ratującej życie w Sierra Leone. Dziękujemy Państwu za wielkie zaangażowanie i dobre serce.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka