Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Przyjaciele Pieska Łatka" - teatrzyk nauczycielek


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1404


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli. Celem programu skierowanego do przedszkolaków w całej Polsce jest nauka o otaczającym świecie, przyrodzie i jej darach, poznanie zasad zdrowego żywienia oraz zachęcenie dzieci do dbania o środowisko naturalne. W związku z realizacją programu 28 października czterolatki z grupy I oraz II miały okazję obejrzeć teatrzyk o tematyce zdrowotnej, który przygotowały dla nich panie: Ania i Kasia. Średniaki z ogromnym skupieniem śledziły przygody Pieska Łatka, który podczas wędrówki spotykał swoich przyjaciół i dowiadywał się, w jaki sposób dbają oni o zdrowie. Przedszkolaki zachęcane były między innymi do mycia ząbków, uprawiania sportu, jak również zdrowego odżywiania. Spektakl wywołał na twarzach dzieci mnóstwo uśmiechu. Ponadto okazał się miłą niespodzianką dla naszych czterolatków, które w ramach podziękowań nagrodziły swoje Panie wielkimi brawami.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się