Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wesołe i zdrowe kanapki


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 8 lat temu, wyświetleń 1014


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W naszym przedszkolu promujemy zdrowy tryb życia. Ponadto staramy się urozmaicać zajęcia działaniami praktycznymi. W związku z tym 15.11.2016 r. przedszkolaki z grupy pierwszej rozmawiały o tym, w jaki sposób należy dbać o swoje zdrowie, jakie potrawy korzystnie na nie wpływają, a jakie niekoniecznie. Następnie po porannym umyciu rączek, przygotowaniu stanowisk pracy ubrani w fartuszki czterolatki przystąpiły do ciężkiej pracy – przygotowywały kanapki. Śmiało można powiedzieć, iż zadanie dzieci wykonały perfekcyjnie. Kanapki nie tylko były smaczne, zdrowe, ale również pięknie ozdobione. Należy pamiętać, że najbardziej smaczne są kanapki przygotowane samodzielnie – maksyma ta sprawdziła się tutaj doskonale, gdyż nawet największe niejadki zjadły swoją porcję z ogromnym apetytem. Przy okazji owych zajęć dzieci uczyły się samodzielności, zdrowego odżywiania oraz właściwego zachowania przy stole.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka