Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Bezpieczna jazda rowerem i Uwaga Nieznajomy!
Wpis został sprawdzony przez moderatora
W czerwcu odbyły się zajęcia pt.: "Bezpieczna jazda rowerem", podczasktórych uczyliśmy się jak należy bezpiecznie spędzać wolny czas podczas wakacji. Dowiedzieliśmy się również co nalezy mieć na sobie oraz na rowerze, aby jeździć na nim bezpiecznie. Ponadto dzieci utrwaliły swoją wiedze i umiejetności w poruszaniu się po drogach. Następne zajęcia za zakresu bezpieczeństwa miały charakter uwrażliwić dzieci na rozmowy i kontakty z nieznajomymi. Dzieci zdobytą wiedzę podczas zajęć mogły przetestować podczas odgrywanych scenek na zajęciach. Ponadto dzieci podczas burzy mózgów odnalazły sposób jak mogą się jeszcze lepiej ustrzec przed nieznajomymi wymyślając "hasła bezpieczeństwa" teraz każde dziecko w grupie w tajemnicy z rodzicami ustaliło swoje hasło bezpieczeństwa.
Pozdrawiam, Ciocia Ania
Bezpieczny Przedszkolak
Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze wdrażania dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Anna Orłowska
Wyślij wiadomość
do Anna Orłowska
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.