Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Mali Artyści u Tuwima
Wpis został sprawdzony przez moderatora
1 czerwca z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z Przedszkola Integracyjnego nr 89 we Wrocławiu pojachały do Gospodarstwa Agroturystycznego w Kryształowicach k/ Sobótki. Na miejscu odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci zostały zapoznane z różnymi technikami ozdabiania przedmiotów.. Następnie same wykonywały obrazki zdobione metodą decoupage - wycinały motywy z papierowych serwetek, komponowały wzór na drewnianych deseczkach, przyklejały i suszyły. Nasi Mali Artyści ustalili, że dzieła te podarują swoim Kochanym Mamusiom. Warsztaty te sprawiły nam wiele radości. Dziękujemy!
Mały Artysta
Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarach wychowania przez sztukę.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Dorota Sadłowska
Wyślij wiadomość
do Dorota Sadłowska
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.