Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

„SŁOWEM MALOWANE” – MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD RECYTATORSKI


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 413


Wpis został sprawdzony przez moderatora

05.04. w sali klubowej „Na skarpie” odbył się XV międzyprzedszkolny przegląd „Słowem malowane” zorganizowany przez Przedszkole nr 23 w Koszalinie. Naszą placówkę reprezentowało trio w składzie: Hani, Kuby oraz Franka – pięciolatków z grupy III. Dzieci zaprezentowały utwór Juliana Tuwima pt. „Lokomotywa”. Miały również okazję do wysłuchania znanych wierszy recytowanych przez pozostałych uczestników, jak i czytanych przez koszalińskich poetów. Wysoki poziom przedstawionych wierszy sprawił, iż jury oznajmiło, że wszyscy uczestnicy powinni zająć najwyższe miejsce na podium. Zatem tak się stało – wszyscy zdobyli fantastyczne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Ponadto pyszny tort oraz poczęstunek osłodził literacki poranek. Gratulujemy pięciolatkom udanego występu.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się