Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE GŁÓWNEJ POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 477


Wpis został sprawdzony przez moderatora

27.03. pięciolatki były gośćmi Biblioteki Głównej Politechniki Koszalińskiej. Dzieci miały możliwość zwiedzenia najskrytszych zakamarków obiektu – biegały po magazynie zapełnionym księgami, gdzie znalazły nie tylko kurz, ale również sympatycznego mola książkowego, który wraz z Panią dyrektor, Mariolą Jackiewicz, opowiedział przedszkolakom o bibliotece o profilu naukowym, przybliżył pojęcia takie jak: karta biblioteczna, zbiór biblioteczny, czy też sygnatura, zachęcił do obejrzenia prezentacji multimedialnej nt. „Wynalazków, które zmieniły świat”. Średniaki uczestniczyły również w warsztatach o tematyce wielkanocnej, które zostały poprowadzone w języku angielskim przez Panią Ewę Sokołowską-Katzer – dzieci m.in. utrwalały nazwy kolorów, zwierząt, świątecznego jedzenia, wykonywały proste polecenia, kolorowały według instrukcji. Na koniec spotkania pięciolatki wysłuchały świątecznej bajki czytanej przez mamę Oliwiera, a także obejrzały seans filmowy pt. „Franklin w bibliotece” mający na celu propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Dziękujemy Pani Agnieszce za zorganizowanie spotkania, które na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka