Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ZAPACHNIAŁO WIELKANOCĄ...


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 415


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi 20.03.2018 r. pięciolatki gościły uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Koszalinie. Dzieci miały okazję posłuchać bajeczek czytanych przez trzecioklasistów o przygodach świątecznych jajeczek. Wzięły również udział w warsztatach plastycznych, podczas których tworzyły girlandy. Z pomocą starszych kolegów m. in. odrysowywały szablony zajączków, wycinały, przyklejały do kolorowych wstążek. Dekoracje możemy obecnie podziwiać w hollu naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy Pani Monice Jaśkiewicz oraz jej uczniom za pełne wrażeń spotkanie.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka