Magia Świąt Bożego Narodzenia

Wpis dodał(a) Dorota Józefiak

„W krainie magii Świąt’’

Przedszkole nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ w Śremie – grupa dzieci 3 letnich „Słoneczniki’’

Uroczystość odbyła się 20.12.2017 roku .

„Piękna jest radość w święta, ciepłe są myśli o bliskich.
Niech pokój, miłość i szczęście, otoczy dzisiaj nas wszystkich’’

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w Przedszkolu - dlatego 20 grudnia 2017 r. grupa „Słoneczniki’’ zaprosiła na uroczystość swoich rodziców, aby wspólne radować się nadchodzącymi świętami. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały swoim gościom przedstawienie „Magia Świąt Bożego Narodzenia’’. Piękne stroje i dekoracje wzbogaciły walory artystyczne przedstawienia.  Długie przygotowania zaowocowały pięknym występem, za który dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie złożyliśmy sobie wszyscy życzenia, a dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie zrobionymi prezentami. Czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze.

Dorota Józefiak

Poszukiwacze Przygód - W krainie magii świąt