Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PODSUMOWANIE KONKURSU DNI PREORIENTACJI ZAWODOWEJ DLA MALUCHÓW


Wpis dodał(a) Iwona Kowalska
ponad 3 lat temu, wyświetleń 551


Wpis został sprawdzony przez moderatora

   W środę 24 stycznia br.  w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Krasnala Hałabały w Łobzie, odbył się finał pierwszej edycji Dni Preorientacji Zawodowej dla Maluchów "Mój tata, moja mama jest fachowcem". Organizatorem konkursu była zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska - Kulesza. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz Powiatu i Gminy Łobez. Uroczystość rozpoczęła się sztuką napisaną specjalnie na tę uroczystość przez mamę Lucka, panią Joannę Sienkiewicz, a w której wystąpiły dzieci wraz z rodzicami prezentującymi swoje zawody. Mali i duzi aktorzy otrzymali gromkie brawa odlicz niezgromadzonej publiczności. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez panią Kurator nagród wyróżnionym placówkom biorącym udział w konkursie:

- Oddziały Przedszkolne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Lotników Polskich w Świdwinie,

- Publiczne Przedszkole nr 32 w Szczecinie,

- Przedszkole Miejskie nr 1 w Łobzie,

- Przedszkole Publiczne nr 14 w Koszalinie,

- Publiczne Przedszkole nr 50  w Szczecinie.

Pozostałe placówki biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy. Wszystkim, którzy zaangażowali się w uświetnienie naszej uroczystości składamy serdeczne podziękowania.

Spotkanie zakończyło się zdrowym i smacznym poczęstunkiem przygotowanym przez nasze panie kucharki, a wszyscy nasi goście mogli zwiedzać nasze piękne  przedszkole.

 

Autor: Sylwia Demko

Komentarze

Wyślij wiadomość do Iwona Kowalska