🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

W karnawale to są bale – tradycje karnawałowe w grupie Misie

Wpis dodał(a) BARBARA JANUSZCZAK ponad 8 lat temu · 902 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Czas przed balem karnawałowym dzieci z przedszkola przy Szkole Podstawowej w Kruszewcu spędziły na intensywnych przygotowaniach. Poznaliśmy tradycje i zwyczaje karnawałowe. Wspólnie przygotowaliśmy dekoracje karnawałowe. Dzieci wykonały maski karnawałowe, które samodzielnie ozdabiały. Na zakończenie naszych działań braliśmy udział w balu karnawałowym w naszej szkole. Były tańce, zabawy i konkursy. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale.

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do BARBARA JANUSZCZAK

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera