W karnawale wszędzie bale

Wpis dodał(a) Aleksandra Januszewska

Dnia 10 stycznia w Prywatnym Przedszkolu "KATARZYNKA" w Toruniu odbył się bal karnawałowy. W przystrojonej balonami sali spotkały się księżniczki z piratami. Elzy tańczyły z Annami a kotki z pieksami. Wszystkie dzieci (i nie tylko) wyglądały fantastycznie, choć część z nich trudno było rozpoznać. Tańczyliśmy solo, w parach i w kółeczkach, ale żebyśmy zbyt szybko z sił nie opadli, tańce przeplatały się z konkursami. Odbył się wyścig z jajkiem na łyżce, Kopiuszek musiał oddzielić fasolę od grochu, a dla nieco bardziej wytrzymałych dzieci były tańce na gazetach i z balonami. Po udanym balu dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek, podczas którego wymieniały wrażenia dotyczące właśnie zakończonego balu.

Poszukiwacze Przygód - W krainie tańca

od Aleksandra Januszewska