Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Mikołajki w Przedszkolu nr 22 w Koszalinie


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 551


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Zgodnie z tradycją wszystkie dzieci 6 grudnia oczekują na przyjście Św. Mikołaja - nasze przedszkolaki także. Od samego rana dzieci nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa, wiedziały bowiem, że i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o naszym przedszkolu. Mikołajowa tradycja jest naszym dzieciom dobrze znana. W tym roku, jak zwykle, spotkaliśmy się wszyscy w holu. Dzieci , ubrane na czerwono w czapkach mikołajowych na głowie, z niecierpliwością oczekiwały gościa, który oczywiście przybył mimo, że za oknem nie było śniegu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Mikołaj był bardzo pomysłowy. Zainicjował całe bogactwo zabaw wyzwalających aktywność ruchową, intelektualną i emocjonalną. Całe przedszkole bawiło się doskonale, a miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dziękujemy Mikołaju za wizytę w naszym przedszkolu i zapraszamy za rok!


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka