Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kiermasz świąteczny


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 548


Wpis został sprawdzony przez moderatora

18 grudnia odbył się w naszym przedszkolu „Kiermasz świąteczny" przygotowany przez Radę Rodziców oraz nauczycieli. Głównymi organizatorami byli rodzice dzieci z grupy III.  Holl wypełniły najróżniejsze, kolorowe i bardzo pomysłowe ozdoby świąteczne przyniesione przez dzieci z domu, a także wykonane na zajęciach w przedszkolu. Kiermasz cieszył się ogromnym powodzeniem zarówno wśród przedszkolaków, jak i ich rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wielkie zaangażowanie oraz przygotowanie ozdób. Na szczególne podziękowania zasługują mamy Leny, Ali, Uli oraz Kuby, które przygotowały świąteczny wystrój, jak również zajęły się obsługą kiermaszu. 


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka