Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

MAGICZNE ŚWIĘTA - TEATRZYK NAUCZYCIELEK


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 555


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia panie: Sylwia i Kasia postanowiły sprawić przedszkolakom niespodziankę w postaci teatrzyku, w którym oprócz wykorzystania standardowych pacynek, zostały wprowadzone elementy śpiewu oraz tańca. Dzieci były niesamowicie skupione, zaangażowały się w śpiewanie ulubionych utworów, z kolei wspólne tańce z Mikołajem  wywołały na ich buziach mnóstwo radości. Inscenizacja zakończyła się quizem, podczas którego zarówno maluszki, jak i pięciolatki mogły zaprezentować swoją wiedzę dotyczącą tradycji bożonarodzeniowych. Dzieci szczególnie doceniły starania Pań, nagradzając je wielkimi brawami.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka