Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

KŁOPOTY W LAPONII - SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 490


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grudzień to czas szczególny dla wszystkich ludzi - oczekujemy bowiem na święta Bożego Narodzenia, które są najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im wyjątkowa, niepowtarzalna atmosfera. 14.12 rodzice pięciolatków przygotowali dla swoich pociech niesamowitą niespodziankę - świąteczny teatrzyk pt. "Kłopoty w Laponii". To historia zwariowanych Mikołajów, którzy gromadzili pomysły na 'cięcia w budżecie' oraz oszczędności. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze I ostatecznie grzeczne dzieci otrzymały prezenty. W gronie najgrzeczniejszych znalazły się nasze pięciolatki - przedszkolaki otrzymały pendrive'a z filmem, który natychmiast został wyświetlony. Po seansie filmowym czekał na naszych gości słodki poczęstunek. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc w organizacji spotkania, poczęstunku oraz za miło spędzony czas ;-).


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka