Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W krainie tolerancji


Wpis dodał(a) Karina Perkowska
ponad 6 lat temu, wyświetleń 868


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W październiku Żabki z Miejskiego Przedszkola nr 34 w Katowicach realizowały projekt "Poszukiwacze przygód - w krainie tolerancji". Do przeprowadzenia zajęć nasza pani wykorzystała materiały udostępnione przez miesięcznik "Bliżej Przedszkola". Wiemy też, że nasza pani wykorzystywała pomysły na zajęcia zawarte w miesięczniku, ale również sama wymyśiła kilka zabaw z tymi materiałami. Na przykład pokazywąła nam małpki, a my musieliśmy udawać, że jesteśmy akurat ta małpką, którą nasza pani pokazuje. Ciągle jednak zastanawia nas, dlaczego tak często pani pokazywała małpkę, która była cicho... ;).

Ale najbardziej chyba podobało nam się, kiedy pani zawiązywała nam oczy, a my musielismy zgadnąć, kto nas woła. 

Czekamy na kolejne zajęcia!

Poszukiwacze Przygód - W krainie tolerancji

Podczas realizacji tego projektu przedszkolaki przekonały się, że każdy z nas jest inny, ale dlatego każdy z nas jest wyjątkowy.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Karina PerkowskaWyślij wiadomość
do Karina Perkowska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karina Perkowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się