#Sprintemdomaratonu
Dzieci z Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka w Pszowie wzięły udział w wydarzeniu " Sprintem do maratonu. W maratonie uczestniczyły trzy grupy przedszkolne: Maluszki, Średniaki oraz Starszaki. Udział w maratonie był dla dzieci okazją do aktywnego spędzenia czasu, rozwijania sprawności fizycznej oraz przeżycia sportowej przygody w atmosferze wspólnej zabawy. Nasi mali uczestnicy podjęli wyzwanie z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie z przygotowanym wyzwaniem, a na ich twarzach przez cały czas gościł uśmiech. Udział w wydarzeniu dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
