Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Publiczne Przedszkole w Nadarzynie. Grupa Żabki i wyzwanie rzodkiewkowe


Wpis dodał(a) Olena Król
2 tygodnie temu, wyświetleń 66


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 20.06.2024r. warzywnym bohaterem w grupie Żabki była rzodkiewka Renia. Przedszkolaki oglądały różne odmiany rzodkiewek, a także nasionka. Poznały białą rzodkiew. Dzieci chętnie jadły rzodkiewki i próbowały ich młode listki. Żabki tańczyły przy piosence „Gimnastyka z warzywami”, malowały rzodkiewkę Renię.

Ostatnie wyzwanie to jednocześnie zakończenie realizacji projektu i podsumowanie wiedzy dzieci. Żabki spontanicznie odegrały historię misia, który był chory, bo jadł za dużo cukierków. Dieta witaminowa to idealny sposób na zdrowy brzuszek. Zrealizowane wyzwania z projektu Witaminki bardzo pozytywnie wpłynęły na upodobania kulinarne przedszkolaków. 


Zobacz wszystkie wpisy
od Olena KrólWyślij wiadomość
do Olena Król

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Olena Król

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka