Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Publiczne Przedszkole w Nadarzynie. Grupa Żabki i wyzwanie groszkowe


Wpis dodał(a) Olena Król
2 tygodnie temu, wyświetleń 45


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W połowie czerwca grupa Żabek poznawała smak groszku cukrowego - konserwowego i świeżego. Wymienialiśmy potrawy, w składzie których znajduje się to warzywo. Z filmu o "Pięciu braciach z jednego strączka" dzieci dowiedziały się m.in. jak groszek dojrzewa, ćwiczyły zręczność przesypując ziarnka groszku z łyżki na łyżkę, wprawiały się w przeliczaniu przy piosence "Groszek Gucio" i każdy zrobił własny strączek w oparciu o pomysł z "Bliżej Przedszkola" - miesięcznika; pomysłodawcy Projektu Witaminki.

                                                                                                                     


Zobacz wszystkie wpisy
od Olena KrólWyślij wiadomość
do Olena Król

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Olena Król

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka