Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Rzodkiewkowe wyzwanie


Wpis dodał(a) Dorota Sodzawica
3 tygodnie temu, wyświetleń 42


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Rzodkiewkowe wyzwanie w przedszkolu „Bajkowa Kraina” przedszkolaki podjęły 13 czerwca. Dzieci poznawały budowę i właściwości odżywcze warzywa. Sprawdziliśmy, czy rzodkiewka ma nasiona i czy zawsze wygląda tak samo. Rzodkiewkowe kiełki były nowością i kilkoro dzieci sprawdziło czy też szczypią w język. Do śniadanka dzieci zjadły pyszną i zdrową rzodkiewkę.


Zobacz wszystkie wpisy
od Dorota SodzawicaWyślij wiadomość
do Dorota Sodzawica

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Sodzawica

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka