Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt Witaminki - Marchewka


Wpis dodał(a) Aneta Duszkiewicz
3 tygodnie temu, wyświetleń 77


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie w kwietniu zrealizowały marchewkowe zadanie - mogły dokładnie obejrzeć to warzywo i posmakować je. Wspólnie przygotowaliśmy surówkę, powstała także wspólna praca plastyczna - kosz pełen marchewek. Mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom, marchewka będzie szybciej znikać z talerzy :) 


Zobacz wszystkie wpisy
od Aneta DuszkiewiczWyślij wiadomość
do Aneta Duszkiewicz

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Duszkiewicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka