Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt Witaminki - Groszek


Wpis dodał(a) Aneta Duszkiewicz
3 tygodnie temu, wyświetleń 47


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie podjęły groszkowe wyzwanie. Na początku oglądały groszkowe kuleczki, odważne przedszkolaki kosztowały. Następnie czekało je zadanie - odwzorowywanie schematów, tworzenie układów wg wzorów. Dzieci wykonały także pracę plastyczną z wykorzystaniem plasteliny. Satysfakcjonujące były momenty, kiedy dzieci przełamywały się i mimo uprzedniej niechęci, decydowały się jednak na smakowanie groszku. Dzięki tym działaniom, przedszkolaki poznały nowe warzywo, kształtując tym samym pozytywny stosunek względem zdrowego żywienia.


Zobacz wszystkie wpisy
od Aneta DuszkiewiczWyślij wiadomość
do Aneta Duszkiewicz

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Duszkiewicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka