Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Czytanie książek przez zaproszonych rodziców


Wpis dodał(a) Olga Zagata-Marczak
3 tygodnie temu, wyświetleń 80


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z grupy II (Żyrafki) z Przedszkola Publicznego nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łomży wzięły udział w projekcie czytelniczym pt. "Książka (dla) przedszkolaka". W ramach projektu zaproszono do przedszkola chętnych rodziców dzieci, którzy czytali im ich ulubione książki. Oprócz czytania odbyły się też pogadanki na temat czytanych książek (m.in. o emocjach i sposobach radzenia sobie z nimi). Dzieci otrzymały też kolorowanki związane z tematami czytanych książek. Było to dla nich miłe, ciekawe i niecodzienne doświadczenie, które dostarczyło wiele radości i pozytywnych emocji.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Olga Zagata-MarczakWyślij wiadomość
do Olga Zagata-Marczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Olga Zagata-Marczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka