Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ZBIÓRKA DLA WROCŁAWSKIEGO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT


Wpis dodał(a) Malwina Chmielińska
3 miesiące temu, wyświetleń 48


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkole 105 "Szczepinek" z Wrocławia zorganizowało w marcu zbiórkę artykułów dla Wrocławskiego Schroniska dla Zwierząt. Dzieci z rodzicami i personel przedszkola wsparli zbiórkę karmą, kocami, zabawkami dla zwierząt oraz artykułami chemicznymi niezbędnymi do utrzymania czystości boksów. Cieszymy się, że kolejny rok mogliśmy wspomóc bezdomne zwierzęta. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Malwina ChmielińskaWyślij wiadomość
do Malwina Chmielińska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Malwina Chmielińska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka