Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zbiórka dla kotków ze schroniska i spotkanie z bezdomnymi kotkami


Wpis dodał(a) Aneta Duszkiewicz
2 tygodnie temu, wyświetleń 39


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Z okazji zbliżającego się Dnia Kota, w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelowie została zorganizowana zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla kotów z pobliskiego schroniska. Zebrano sporo karmy, jak również środki potrzebne do utrzymania porządku w pomieszczeniach dla zwierząt. 16. lutego natomiast, czyli tuż przed Dniem Kota, przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielami wspomnianego schroniska oraz dwoma bezdomnymi kotkami. Przekazano im wówczas zgromadzone dary. Ta wyjątkowa wizyta wywołała dużo radości, pozwoliła poszerzyć wiedzę na temat funkcjonowania kotów i miejmy nadzieję, że przyczyniła się również do kształtowania postawy empatii wobec zwierząt.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Aneta DuszkiewiczWyślij wiadomość
do Aneta Duszkiewicz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Duszkiewicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się