Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Krasnoludki z Przedszkola nr 1w Jędrzejowie kultywują wielkanocne tradycje


Wpis dodał(a) Monika Gumbisz
3 tygodnie temu, wyświetleń 31


Wpis został sprawdzony przez moderatora

"Krasnoludki" z Przedszkola nr 1 w Jędrzejowie poznawały wielkanocne tradycje. Ach... cóż to się działo... Prawdziwy przedszkolny MasterChef. Dzieci świetnie poradziły sobie z przygotowaniem i ozdabianiem wielkanocnych babeczek. Mniam... mniam... Na pewno w tym roku będą dobrymi pomocnikami przy świątecznych wypiekach.


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika GumbiszWyślij wiadomość
do Monika Gumbisz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Gumbisz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się