Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

WITAJ WIOSNO... wołają maluszki z Przedszkola nr 1 w Jędrzejowie


Wpis dodał(a) Monika Gumbisz
3 tygodnie temu, wyświetleń 35


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W tym roku w Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie wiosnę przywitała najmłodsza grupa - "Biedroneczki”. Urocze maluszki z wielkim entuzjazmem pięknym śpiewem, tańcem, piosenką oraz obfitością barw skutecznie przepędziły zimę. WITAJ WIOSNO... radośnie wołały "Biedroneczki". Przedszkolaki wybrały się również na wiosenny spacer, aby w barwnym korowodzie obserwować pierwsze oznaki nowej pory roku. 


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika GumbiszWyślij wiadomość
do Monika Gumbisz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Gumbisz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się