Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Żabki pomagają pieskom :)


Wpis dodał(a) Alina Tyrna-Soprych
3 tygodnie temu, wyświetleń 47


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa Żabki z MP45 w ZSP24 w Katowicach uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych "Stop przemocy wobec zwierząt”, które uświadomiły przedszkolakom, jak ważne jest dbanie o zwierzęta. Zaprosiliśmy mamę naszego kolegi, która jest weterynarzem i nauczyła dzieci, jak należy opiekować się swoimi zwierzętami, kiedy udać się do weterynarza. Zorganizowaliśmy zbiórkę karmy i akcesoriów dla piesków i kotków z miejskiego schroniska, wykorzystaliśmy historyjkę obrazkową, żeby lepiej zrozumieć sytuację zwierząt w schroniskach oraz lepiliśmy plastelinowe pieski, którymi opiekowaliśmy się jak prawdziwymi.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Alina Tyrna-SoprychWyślij wiadomość
do Alina Tyrna-Soprych

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Alina Tyrna-Soprych

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się