Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Akcja książka (dla) Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Martyna Kozłowska
3 tygodnie temu, wyświetleń 44


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu Książka (dla) Przedszkolaka młodsza grupa przedszkolna odwiedziła bibliotekę szkolną, gdzie dzieci pogłębiły swoją wiedzę na temat wypożyczania książek i funkcjonowania biblioteki. Zajęcia miały na celu rozbudzić zainteresowania czytelnicze wśród dzieci. W ramach projektu nasze przedszkole odwiedzili zaproszeni rodzice by móc przeczytać dzieciom ulubione książki. Z pomocą nauczyciela dzieci stworzyły kącik czytelniczy dzięki któremu jeszcze lepiej możemy promować czytanie książkę wśród dzieci.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Martyna KozłowskaWyślij wiadomość
do Martyna Kozłowska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Martyna Kozłowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się