Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Kundelka w ZSP Rudziczka oddział zamiejscowy w Czyżowicach


Wpis dodał(a) Alicja Heda
8 miesięcy temu, wyświetleń 123


Wpis został sprawdzony przez moderatora

26 października odbył się u nas Dzień Kundelka, dzieci zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa podczas zabawy z pieskami. Porozmawialiśmy jaki to duży obowiązek być właścicielem pupila. Dzieci zaprezentowały i opowiedziały o swoich pieskach. I odbył się pokaz, podczas którego dzieci zaprezentowały siebie oraz swoje ulubione maskotki psiaki. ????????????

Natomiast 10. listopada zakończyliśmy zbiórkę karmy i produktów potrzebnych dla zwierzaków ze schroniska w Konradowej. 

https://fb.watch/olFWR0-zbG/ miłego oglądania! 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Alicja HedaWyślij wiadomość
do Alicja Heda

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Alicja Heda

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka