Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Kundelka oraz zajęcia z dogoterapii


Wpis dodał(a) Katarzyna Piastowska
9 miesięcy temu, wyświetleń 219


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W październiku wszystkie nasze przedszkolaki oraz młodsze dzieci - z punktu opieki dziennej wzięły udział w zajęciach z dogoterapii. Dodatkowo na zajęciach dydaktycznych z wychowawcami utrwalały zdobyta wiedzę oraz doskonaliły swoje umiejętności matematyczne. Zorganizowany został również dzień Kundelka, kiedy to wszystkie dzieci mogły przynieść swoje "pieskowe" maskotki. 

Przedszkole Kreatywne w Baninie 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna PiastowskaWyślij wiadomość
do Katarzyna Piastowska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Piastowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka