Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt "Bliżej pieska"


Wpis dodał(a) Alicja Jóźwiak
tydzień temu, wyświetleń 37


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego "Słoneczko" w Szubinie w roku szkolnym 2022/2023 w ramach projektu "Bliżej Pieska"  zapoznały się, z zasadami opieki nad pupilami, dowiedziały się, w "Dzień kundelka", że to są najmilsze pieski na świecie. Nasza grupa "Sówki" wraz z rodzicami wzięła udział w zbiórce na rzecz schroniska dla zwierząt. W ramach tego projektu odwiedziliśmy też gospodarstwo wiejskie, gdzie dzieci miały okazję poznać różne zwierzęta.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Alicja JóźwiakWyślij wiadomość
do Alicja Jóźwiak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Alicja Jóźwiak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź