Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Grupa "Wisienki" z Niepublicznego Przedszkola Słoneczny Domek


Wpis dodał(a) Monika Kisiel
2 tygodnie temu, wyświetleń 70


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa Wisienki wzięła udział w tym miesiącu w projekcie "Książka (dla) przedszkolaka". Przedszkolaki przyniosły swoje ulubione książki, razem przeglądaliśmy wszystkie tytuły, jak również odbyło się głośne czytanie. Dzieci stworzyły w naszej sali kącik czytelniczy, książki, które przyniosły z okazji tego projektu będą wymieniane co tydzień w naszej biblioteczce. Dzięki projektowi miałyśmy możliwość zapoznania dzieci z kanonem literatury dziecięcej. W grupie Wisienek również powstał "Dzień Książki", który mamy nadzieję, jeszcze bardziej nauczy dzieci jak ważne jest czytanie i szacunku do książek. Było nam bardzo miło brać udział w tym wartościowym projekcie, nasze przedszkolaki są zachwycone i zmotywowane do dalszego czytania i zapoznawania się z książkami. Dziękujemy :)

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika KisielWyślij wiadomość
do Monika Kisiel

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Kisiel

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź